Filtr przeciwzakłuceniowy

Tutaj, możecie zadawać pytania związane z wykonaniem naprawy, przeróbki, instalacji itp.
(tutaj nie pytamy o zakup radia/anteny!)

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

siara_nh
Posty: 5
Rejestracja: 2011-08-17, 19:50
Lokalizacja: Kraków

Filtr przeciwzakłuceniowy

Post autor: siara_nh »

Witam
Panowie chciałbym się poradzić kupiłem dziś filtr przeciw zakłóceniowy bo ten co mam w radyjku to nie najlepiej działa posiadam Unidena 520 XL no i efekt jest taki że mam jeszcze większe szumy słysze teraz wtryski jak dodaje gazu itp a wcześniej tak nie miałem czy mogłem to źle podłączyć?aczkolwiek zrobiłem tak jak było w instrukcji (filtr firmy DXR supresor de ruido 030-815
bardzo proszę o poradę )

dodam że radio nie jest uszkodzone i antena Midlanda jest idealnie zestrojona (auto w którym mam radio to honda accord VII w benzynie

pozdrawiam
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

siara_nh pisze: kupiłem dziś filtr przeciw zakłóceniowy
siara_nh pisze:i efekt jest taki że mam jeszcze większe szumy
Trza było wcześniej spytać czy taki zakup ma sens............... Jak masz radio podłączone , jaki montaz itp . To wtedy doradzimy , a tak to stałeś się kolejnym zadowolonym posiadaczem gówno wartego "filtru". Daj go komuś w prezencie.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
siara_nh
Posty: 5
Rejestracja: 2011-08-17, 19:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: siara_nh »

no właśnie jutro go wymontuje - ale troche zastanawia mnie fakt że ....jeśli taki filtr nic nie pomaga to przynajmniej nie powinien powodować większych szumów i to jest dziwne :)
Awatar użytkownika
Klakier
Posty: 79
Rejestracja: 2011-02-11, 22:03
Lokalizacja: Mogilno / JO82XP

Post autor: Klakier »

Podłącz radio bezpośrednio do akumulatora najlepiej ekranowanym przewodem i powinien być spokój ostatnio taką Hondę "przerabiałem" i pomogło
Baza: Alan 87 + Sadelta Bravo Plus + Futura 27 5/8
Trabant: Alan 28 + Densei 2020 + Lemm 2001 Turbo
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

a jak u ciebie zakłócenia od wspomagania wyglądają?
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
siara_nh
Posty: 5
Rejestracja: 2011-08-17, 19:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: siara_nh »

mam podłączone pod aku tylko zwykłym grubym kablem głośnikowym- od wspomagania nie mam żadnych zakłóceń

[ Dodano: 2011-08-18, 16:53 ]
Panowie wymontowałem ten filtr - wydaje mi się że teraz radyjko mi chodzi tak samo kiepsko jak z filtrem(a przed montażem filtra było lepiej) jest możliwe żeby ten filtr mi popralił coś w radiu?

[ Dodano: 2011-08-18, 17:40 ]
....zmieniałem przed momentem radyjko na inne też łapie zakłucenia jak dodaje gazu - wcześniej mi się tak nie działo...jak odłączyłem antene to nie ma zakłóceń znaczy że wszystkie szumy wchodzą przez antene? - mam antene na magnesie midlana 1,5m może ją skrócić to coś pomoże?
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

siara_nh pisze:może ją skrócić to coś pomoże?
A może inaczej puść kabel - znaczy inną drogą z dala od wszelkich wiązek kabli , silniczków itp. :mrgreen:
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
siara_nh
Posty: 5
Rejestracja: 2011-08-17, 19:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: siara_nh »

kabel zasilający czy antenowy? jeśli antenowy to nie idzie praktycznie koło żadnej wiązki kabla, bo jest puszczony przez bagażnik pod kanapą tylną i od razu do tunelu środkowego w którym mam CB radio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik techniczny------tylko naprawy , modyfikacje i porady co,gdzie i jak zamontować.”