
Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

montaż i pomysł powala na kolana :) tylko ten kabelek od wyświetlacza gdyby dało się przedłużyć :) to byłoby kapitalnie do kwadratu :)Wachi pisze:Tego jeszcze nie było. CB Radio w skuterze. Super
aluminium Kolego przewodzi :) więc masę złapiesz :) ja mam obecnie antenę na aluminowym opierzeniu na dachu w bloku i masę mam piękną :)leonid pakas pisze:skąd czerpiesz masę dla anteny bo ja chyba mam aluminiowe te uchwyty dla pasażera i jakoś nie widzi mi się żeby to działało D:.