który??

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

west pisze:no ,nie używałem :-) ale sporo czytałem o tym modelu,i nie słyszałem,żeby dużo sztuk miało problemy z podstawową 40,
Jeżeli chodzi o podstawową 40,to sobie jakoś radzi :-P
Gorzej na wstążkach się spisuje,a miałem 3 szt.Jacksonów :roll:
west pisze:za to sporo czytalem o Lincolnach,które po przejechaniu w komfortowych warunkach mobilnych potrafiły się wychylić nawet do pełnej piątki
Nie wiem jak w warunkach mobilnych ale na bazie Lincoln spisywał się wyśmienicie :!:
Stał w częstotliwości idealnie i mój korespondent pracujący na Lincolnie GOLD też sobie go chwalił :!:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
west
Posty: 1050
Rejestracja: 2007-12-02, 22:41
Lokalizacja: Żółtki/Izbiszcze/DE

Post autor: west »

Norbi_Zgierz pisze:Jeżeli chodzi o podstawową 40,to sobie jakoś radzi
myślałem,że o tym mówimy :-)
Norbi_Zgierz pisze:Nie wiem jak w warunkach mobilnych ale na bazie Lincoln spisywał się wyśmienicie
sam używam Lincolna i nie mogę powiedzieć złego słowa,ale nigdy nie polecę go do samochodu,pomijając samą gałkologię (kolega Juracz ma ją w małym paluszku) Lincoln jest bardzo dobry...ale na bazę,na samochód jest niestety...za delikatny
Obrazek
głupota jest darem Boga,nie da się jej nauczyć
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

west pisze:Lincoln jest bardzo dobry...ale na bazę,na samochód jest niestety...za delikatny
i to się zgadza , z Shogunem jeździłem tylko 3 tygodnie i obsługa podczas jazdy była zbyt uciążliwa.
Juracz
Posty: 170
Rejestracja: 2009-10-08, 06:56
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Juracz »

west, piszesz że Lincoln za delikatny do mobila a jednak jeździli i jeżdżą z nimi. To w takim razie zostaje Jackson II :-o szkoda że nie ma częstotliwościomierza jak Lincoln. Na forum zachodniopomorskim proponowano mi YAESU FT-857 może i dobre ale i za dobre pieniądze ;-)
Awatar użytkownika
venon666
Posty: 2054
Rejestracja: 2008-03-22, 13:39
Lokalizacja: JO81VV PLESZEW

Post autor: venon666 »

dowiedz sie dokladniej bo te yaesu slabo chodza na AM
Obrazek
Juracz
Posty: 170
Rejestracja: 2009-10-08, 06:56
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Juracz »

venon666, trzeba dać lepszy mikrofon ze wzmocnieniem i jest dobrze taką opinię słyszałem ;-)
Awatar użytkownika
szpara
Posty: 794
Rejestracja: 2008-01-29, 21:17
Lokalizacja: KO01KX (Tarczyn)

Post autor: szpara »

Jackson I pływa, lincoln także choć znacznie mniej - zależnie od stanu technicznego. Jeżeli radio ma pracować w am to raczej jackson I - w ssb wymaga drobnej korekty arw. Oba trx'y po drobnych modyfikacjach odbiorników(niekiedy nadajników także) nabierają zupełnie innych wartości.
Jackson II w odbiorze przypomina bardziej alana87 niżeli swojego poprzednika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”